281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Díszváza

971. Díszváza

m: 41 cm

Meissen, 1909, festett, aranyozott porcelán, áttört díszítéssel, alján megkopott kék kardos jel és masszába nyomott '1909' évszám, talpán tüzirepedések, apró sérülésekkel