281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Bodhiszattva - Fehér Tara

1013. Bodhiszattva - Fehér Tara

m: 10 cm

Tibet, 19. sz. második fele, tűzaranyozott bronz, lakkfestés nyomával, fenéklemezen vésett díszítéssel