916. Kávéscsésze és alj
m: 9,5 cm, d: 14,8 cm
Bécs, 1820 körül, festett, aranyozott porcelán, zöld alapmázzal, képmezőben tyúk és csibéi díszítéssel, 'La bonne mére' felirattal, fényes arany levélkoszorúkkal, talpakon máz alatti kék jelzet, festett 119. és masszában 822-es számozással, fül restaurált