281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kanna készlet és tálca, 4 db-os

970. Kanna készlet és tálca, 4 db-os

tálca: 35,5*26,5 cm, kannák: 12-14 cm

Haida, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve a tálca alján: masszába nyomott 'CF', aranyozása kopott