281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Potpurri tartó

969. Potpurri tartó

m. 15 cm

Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz feletti koronás címer, fedele hiányzik, restaurált