281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Fedeles cukordoboz és alj

915. Fedeles cukordoboz és alj

d: 13 cm, m: 8 cm

Meissen, 1735 körül, festett, aranyozott porcelán, talpakon máz alatti kék kardos jelzet, apró sérüléssel