281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Teáscsésze és alj

926. Teáscsésze és alj

m: 8,2 cm, d: 16 cm

Herend, 1910-20 körül, festett, aranyozott porcelán, Viktória dekorral, talpakon máz feletti koronás, kék címeres jelzettel