281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Mozsár törővel

966. Mozsár törővel

mozsár d: 24,5 cm, törő: 26 cm

magyar, 20. sz. eleje, Drasche porcelán, fehér porcelán, matricás peremdísszel és Ferenc József és Vilmos császár arcképével 1914/1915, talpon és törőn jelzett