898. Doppelglas pohár
m: 8,5 cm
német, 18. sz. vége, fazettákra csiszolt, arany festett, kétrétegű üveg, medvevadászat jelenettel, bíborpácolt talppal, belsejében vadászjelenettel, aranyozása kopott