281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Doppelglas pohár

898. Doppelglas pohár

m: 8,5 cm

német, 18. sz. vége, fazettákra csiszolt, arany festett, kétrétegű üveg, medvevadászat jelenettel, bíborpácolt talppal, belsejében vadászjelenettel, aranyozása kopott