281/1. Műtárgyak és szőnyegek > „Calculator”

1027. „Calculator”

45×10×11 cm

angol, 19. sz. vége, „Fuller’s Spiral” diófa hengeren jelzett: W. F. Stanley, eredeti mahagóni dobozában