281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

921. Csésze és alj

m: 9,2 cm, d: 14,1 cm

Bécs, 19 század első harmada, festett és fényesen aranyozott porcelán, rózsaszín alapmázon bogyós-leveles díszítéssel, talpon masszába nyomott jelzet, 829, 26 KJ, 19, 12-es számozásokkal, hattyúnyak alakú füllel