921. Csésze és alj
m: 9,2 cm, d: 14,1 cm
Bécs, 19 század első harmada, festett és fényesen aranyozott porcelán, rózsaszín alapmázon bogyós-leveles díszítéssel, talpon masszába nyomott jelzet, 829, 26 KJ, 19, 12-es számozásokkal, hattyúnyak alakú füllel