940. Dísztányér
d: 21,5 cm
Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, festett keménycserép, konyhai jelenetek, jelezve az alján, masszába nyomott Fischer Budapest, és máz alatti kék jellel Patent Fischer I. Budapest, formaszám: 470