281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztányér

940. Dísztányér

d: 21,5 cm

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, festett keménycserép, konyhai jelenetek, jelezve az alján, masszába nyomott Fischer Budapest, és máz alatti kék jellel Patent Fischer I. Budapest, formaszám: 470