281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kaspó

1074. Kaspó

m: 44 cm

osztrák, 20. sz. eleje, kalapált vörösréz, öntött sárgaréz griffmadár lábakon és kosfejes fülekkel, sérült