922. Csésze és alj, 2 db
d: 14,5 cm, m: 6,5 cm
Schlaggenwald, August Haas és Lippert Haas, 20. sz. eleje, matricás, városképes porcelán, jelezve az alján, egyik tányéron kis sérüléssel