281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Díszkancsó pár

870. Díszkancsó pár

m: 52 cm

osztrák, 19. sz. vége, festett fajansz test, fém neoreneszánsz talpon és groteszk fej díszítésű kiöntővel, egyik fül restaurált