281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Leveses tál fedővel

835. Leveses tál fedővel

24*30 cm

Holics, 18. sz. második fele, ónmázas, plasztikus díszítésű fajansz, jelezve az alján: 'H', restaurált