947. Díszkancsó
m: 45,5 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, fehércserép áttört díszítéssel, jelezve az alján, 'TJM Zsolnay gyár, Pécs', máz alatti kék jellel