281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze

925. Csésze

5,5*12 cm

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, peremén kis sérüléssel, talpon máz feletti zöld koronás-szalagos jelzet és Desz. 70 F. 6 számozás