864. Utazó óra
m: 19 cm
osztrák, 19 sz. második fele, Ig. Marenzeller nachfolger Wien felirattal, sárgaréz tok, csiszolt üveglapokkal, cizellált, aranyozott sárgaréz előlappal, falhúzókulccsal