281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Utazó óra

864. Utazó óra

m: 19 cm

osztrák, 19 sz. második fele, Ig. Marenzeller nachfolger Wien felirattal, sárgaréz tok, csiszolt üveglapokkal, cizellált, aranyozott sárgaréz előlappal, falhúzókulccsal