281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Tekercskép

1019. Tekercskép

186*57 cm

Kína, 1900 körül, akvarell és lavírozott tus, papír, sas ábrázolással, felirattal és jelzettel, lakkozott fa tekercsen