281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Íróasztali készlet

912. Íróasztali készlet

35*15 cm

osztrák, 20. sz. eleje, üveg és fém, 2 db öntött üveg tintatartó, és tálca, tapper, 1 db írótoll és 1 db levélbontó, apró sérüléssel