281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Zappler óra

862. Zappler óra

m: 15 cm

osztrák, 19. sz., aranyozott, préselt sárgaréz fa talapzaton, üvegbúra alatt, felhúzó kulccsal, inga pótolt