281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

988. Dísztál

d: 37,5 cm

Josef Steidl, Znaim, 1900 körül, festett, aranyozott fehércserép, fehér pipacs ábrázolással jelezve az alján, masszába nyomott töredékes jellel, formaszám: 1414, mázhibával, peremén javítással