281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztányér

949. Dísztányér

d: 30 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört, fehércserép, jelezve a hátoldalán: masszába nyomott 'Zsolnay Pécs' és máz alatti 'TJM Zsolnay Pécs' kék jellel, formaszám: 2775, restaurált