281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

991. Dísztál

d: 38 cm

Josef Steidl, Znaim, 1900 körül, mázas kerámia, plasztikus Vadászó Diana jelenettel áttört peremmel, jelezve az alján máz alatti barna 'Josef Steindl Znaim' jelzettel, formaszám: 688