281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Fedeles bonbonier

893. Fedeles bonbonier

m: 23 cm

osztrák, 19. sz. második fele, zománcfestett, aranyozott, színtelen üveg, aranyozása kopott, kis sérülésekkel