281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Bonbonkínáló

905. Bonbonkínáló

12*14,5*10,5 cm

Bécs, 1832, préselt 13 latos antik ezüst talpon, csiszolt kétrétegű üveg, festett és aranyozott díszítéssel, 'AB' vagy 'AE' mesterjegy, talp sérült