905. Bonbonkínáló
12*14,5*10,5 cm
Bécs, 1832, préselt 13 latos antik ezüst talpon, csiszolt kétrétegű üveg, festett és aranyozott díszítéssel, 'AB' vagy 'AE' mesterjegy, talp sérült