281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pohár

903. Pohár

m: 12,5 cm

Zemplén, 19. sz. vége, aranyozott, zöld10 lapra csiszolt üveg, zománcfestéssel, 'VL' monogrammal, kopott