281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kis váza

959. Kis váza

m: 8 cm

Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett az alján: masszába nyomott. 'Pécs Zsolnay', formaszám: 7233, madár lábánál restaurált