959. Kis váza
m: 8 cm
Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett az alján: masszába nyomott. 'Pécs Zsolnay', formaszám: 7233, madár lábánál restaurált