281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kínálókosár

968. Kínálókosár

28*19,5*7 cm

Herend, 1920 körül, festett, aranyozott porcelán, Viktória dekorral, talpán máz alatti kék címeres jelzet és masszába nyomott 'Herend' felirat, plasztikus rózsás díszítményekkel, kis sérülésekkel