968. Kínálókosár
28*19,5*7 cm
Herend, 1920 körül, festett, aranyozott porcelán, Viktória dekorral, talpán máz alatti kék címeres jelzet és masszába nyomott 'Herend' felirat, plasztikus rózsás díszítményekkel, kis sérülésekkel