281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Teáscsésze és alj

924. Teáscsésze és alj

m:6,2 cm, d: 15,7 cm

Herend, 1898, festett, aranyozott porcelán, gyümölcsös-gombás dekorral, talpakon máz feletti koronás, kék címeres jelzettel és 1901-es számozással, masszába nyomott Herend 1898-as datálással, kis sérüléssel