866. Utazó óra
m: 19, 5 cm
osztrák, 19. sz. vége, öntött, aranyozott sárgaréz tok, csiszolt üvegekkel, francia szerkezettel, festett porcelán számlapja sérült, felhúzókulcs nélkül