281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Utazó óra

866. Utazó óra

m: 19, 5 cm

osztrák, 19. sz. vége, öntött, aranyozott sárgaréz tok, csiszolt üvegekkel, francia szerkezettel, festett porcelán számlapja sérült, felhúzókulcs nélkül