281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pohár

877. Pohár

m: 12,3 cm

osztrák vagy cseh, 19. sz. vége, színtelen üveg, oldalán hat királykék színezett mezővel, fényes arany kontúrozással, brokátozott motívummal díszítve, peremén restaurált