281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Szent Mihály arkangyal

873. Szent Mihály arkangyal

m: 28,5 cm

francia, 19 sz. vége, Beccay jelzéssel, tűzaranyozott bronz, aranyozása kopott