281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Írókészlet, 6 db-os

875. Írókészlet, 6 db-os

h: 18-4 cm, 7,5*24*16 cm (doboz)

német, 19. sz. vége, kétrekeszes diófa dobozban bársony borítású belsővel, aranyozott 800 ezrelékes ezüst készlet, maratott pengéken 1872-1902 közötti prágai behozatali jellel, levélbontó kések, írótoll, tintatartó és porszóró tégely, pecsétnyomó, tetején