281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Falitál

942. Falitál

d: 42 cm

Thun, 20. sz. eleje, festett, aranyozott, részben matricás porcelán, gáláns jelenetekkel, jelezve a hátoldalán, masszába nyomott TK jel és kék bécsi jel imitáció