281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Orvosi szemléltető modell gyűjtemény - 21 db

1026. Orvosi szemléltető modell gyűjtemény - 21 db

16,5*13 - 31*23 cm

magyar, 20. sz. első fele, festett viasz és gipsz, 6 db fa alapon, 11 db dobozban, sérülésekkel