281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Ádám és Éva

847. Ádám és Éva

m: 29 cm

20. sz. eleje, bronz, márvány talapzaton, jelzett: Sliwka W., egyik talapzat sérült, mindkettő jelzett