960. Kínáló
m: 20,5 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, Mack Lajos terve, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett az alján: masszába nyomott 'Zsolnay Pécs' és formaszám: 7596, mindhárom nőalak nyaka restaurált