281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Utazó óra

863. Utazó óra

m: 12,5 cm

Róma, 19. sz. vége, jelzett: Franz Michaelsen Horloger Rome, sárgaréz tokban, csiszolt üveggel, h.o.: vésett felirattal: 1 Febbraio 1877-1898, kitámasztható felhúzó kulccsal