281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pipa

1040. Pipa

h: 14 cm

osztrák, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, borostyán szárral, bulldog formájú fejjel, eredeti dobozában, kis sérüléssel