281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Váza

908. Váza

m: 18 cm

Steinschöneau, Hermann Eiselt, 1925 körül zománcfestett, aranyozott, kék üveg aljában 'Radierung Best' jelzettel, peremén apró csorbulással, aranyozása kopott