281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztányér, 2 db

981. Dísztányér, 2 db

d: 24 cm

Thun, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, kínaizáló jelenetekkel, jelezve az alján: masszába nyomott 'TK' jellel