807. Díszkancsó
m: 31 cm
Itália, 18. sz., festett, ónmázas majolika talpán: 'G M' monogrammal, zenélő ifjak ábrázolással, papagáj formájú kiöntő, sérült mázhibákkal, fül restaurált