281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pohárkészlet

909. Pohárkészlet

m: 6-31.5 cm, d: 13 cm

Karlsbad - Moser, 20. sz. első fele, csiszolt színtelen üveg, aranyozott díszítéssel, jelezve az alján: Moser, össz: 32 db