281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kávéscsésze és alj, 2 db

984. Kávéscsésze és alj, 2 db

m: 5,5 cm, d: 11 cm

Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1880 körül, talpán jelzett: festette Fischer Vilmos Kolozsvár és későbbi 'Cechoslowakia' felirat, 1880 dátummal, festett és aranyozott Cubash mintás porcelán, apró hibával