281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Hölgy portré

854. Hölgy portré

16*11,5 cm

Bertol jelzéssel, 19. sz. vége, tempera, csont, j.j.l.: Bertol, aranyozott sárgaréz keretben