943. Süteményes tányér, 6 db
d: 21 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, talpakon mázalatti kék 'TJM' családi jelzettel, kis sérüléssel, hajszálrepedt