281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Süteményes tányér, 6 db

943. Süteményes tányér, 6 db

d: 21 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, talpakon mázalatti kék 'TJM' családi jelzettel, kis sérüléssel, hajszálrepedt