281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kronométer - Asztali óra

867. Kronométer - Asztali óra

22*13,5*18 cm

Svájc, 20. sz. második fele, Jaeger-LeCoultre Atmos, aranyozott tok, üveg oldalakkal zománcozott, arab számos számlappal, tok, számlap és szerkezet jelezve: Jaeger-LeCoultre Atmos, működik