281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kandeláber pár

872. Kandeláber pár

m: 73 cm

magyar, 1890 körül, Fischer Ignác festett fehércserép, aranyozott fém szerelékkel, dísz fülekkel, kis kopásokkal